
SILNIK
| Rodzaj | Diesel, turbodoładowany, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | DOHC, 4 zawory na cylinder, napędzany paskiem zębatym |
| Pojemność skokowa | 1968 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 81,0 x 96,0 mm |
| Stopień sprężania | 16,0 : 1 |
| Moc maksymalna | 110 kW (150 KM) przy 3250 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 340 Nm w zakresie 1600 – 3000 obr/min |
| Olej silnikowy | 0W-20 |
| Akumulator rozruchowy | EXIDE 70 Ah |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Manualna 6-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 8,8 s |
| Prędkość maksymalna | 227 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 5,9 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 4,5 l/100 km |
| W cyklu wysokim WLTP (jazda pozamiejska) | 3,8 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km | 5,5 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 1011 km | 4,4 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 45 l |
| Zasięg według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej | 818 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 118 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, wahacze poprzeczne, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Belka skrętna, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektromechaniczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Letnie |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Goodyear Eagle F1 |
| Rozmiar opon przednich | 225/45 R18 91Y |
| Rozmiar opon tylnych | 225/45 R18 91Y |
| Koło zapasowe | Pełnowymiarowe (opcja za 600 zł), opona Kumho Ecsta PS71 w rozmiarze 205/60 R16 92 V |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,6 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,3 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponie koła zapasowego | 2,6/2,7 bara* |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze lite |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 460 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4689 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1829 mm |
| Szerokość z lusterkami zewnętrznymi | 1994 mm |
| Wysokość | 1505 mm |
| Zwis przedni | 910 mm |
| Zwis tylny | 1094 mm |
| Rozstaw osi | 2667 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1546 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1550 mm |
| Średnica zawracania | 11,1 m |
| Pojemność bagażnika | 640–1700 l |
| Długość przestrzeni bagażowej przy rozłożonej kanapie tylnej | 1091 mm |
| Szerokość przestrzeni bagażowej | 1010 mm |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1413 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu | 1375 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1039 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 985 mm |
| Masa własna | 1451 kg |
| Ładowność | 499 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1950 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 1600 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 720 kg |
| Maksymalny nacisk na hak holowniczy | 80 kg |
