
SILNIK
| Rodzaj | Diesel, turbodoładowany, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1499 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 75,0 x 84,8 mm |
| Stopień sprężania | 16,4 : 1 |
| Moc maksymalna | 85 kW (116 KM) przy 4000 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 250 Nm w zakresie 2000-2500 obr/min |
| Akumulator rozruchowy samochodu testowanego | VARTA 70 Ah |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna 8-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 12,1 s |
| Prędkość maksymalna | 184 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu mieszanym WLTP | 5,0-5,4 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km | 5,0 l/100 km |
| Średnie na całym testowym dystansie 616 km | 5,0 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 47 l |
| Zasięg według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej | 940 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 130-140 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6,2 |


UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, wahacze poprzeczne |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Bridgestone Blizzak LM005 |
| Rozmiar opon przednich | 215/50 R17 95V |
| Rozmiar opon tylnych | 215/50 R17 95V |
| Koło zapasowe | W opcji koło dojazdowe za 600 zł, w standardzie zestaw naprawczy |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu, do prędkości 160 km/h | 2,3 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu, do prędkości 160 km/h | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu, do prędkości 160 km/h | 2,3 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu, do prędkości 160 km/h | 2,8 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu, powyżej prędkości 160 km/h | 2,3 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu, powyżej prędkości 160 km/h | 2,6 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu, powyżej prędkości 160 km/h | 2,3 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu, powyżej prędkości 160 km/h | 2,9 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponie koła zapasowego | 4,2 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze lite |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 480 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4672 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1825 mm |
| Szerokość ze złożonymi lusterkami zewnętrznymi | 1848 mm |
| Szerokość z rozłożonymi lusterkami zewnętrznymi | 1979 mm |
| Wysokość bez relingów dachowych | 1469 mm |
| Rozstaw osi | 2700 mm |
| Średnica zawracania | 10,7 m |
| Pojemność bagażnika z opcjonalnym audio Bang & Olufsen | 541-1620 l |
| Pojemność bagażnika bez opcjonalnego audio Bang & Olufsen | 635-1653 l |
| Szerokość przestrzeni bagażowej | 1150 mm |
| Masa własna bez kierowcy | 1404 kg |
| Ładowność | 631 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2035 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 1400 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 735 kg |
| Dopuszczalny nacisk na hak holowniczy | 90 kg |
