
SILNIK
| Rodzaj | Benzynowy, turbodoładowany, rzędowy, 3 cylindry, 12 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany paskiem zębatym, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 999 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 74,5 x 76,4 mm |
| Stopień sprężania | 11,43 : 1 |
| Moc maksymalna | 81 kW (110 KM) przy 5500 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 200 Nm w zakresie 2000-3000 obr/min |
| Olej silnikowy | 0W-20 |
| Akumulator rozruchowy | Banner 59 Ah |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 7-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 10,5 s |
| Prędkość maksymalna | 202 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 6,6 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 5,3 l/100 km |
| W cyklu wysokim WLTP (jazda pozamiejska) | 4,7 l/100 km |
| Przy 50 km/h na 5 biegu | 2,4 l/100 km |
| Przy 120 km/h na 7 biegu | 5,5 l/100 km |
| Przy 140 km/h na 7 biegu | 7,5 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km | 5,1 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 45 l |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 122 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 AP |

UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, wahacze poprzeczne |
| Zawieszenie tylne | Belka skrętna, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektromechaniczne, 2,6 obrotu kierownicą między skrajnymi położeniami kół |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Letnie |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Bridgestone Turanza T005 |
| Rozmiar opon przednich | 225/45 R18 91Y |
| Rozmiar opon tylnych | 225/45 R18 91Y |
| Koło zapasowe | Pełnowymiarowe stalowe, felga 16″ (opcja za 700 zł), w standardzie zestaw naprawczy |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,6 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,2 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponie koła zapasowego pełnowymiarowego 16″ | Minimum 2,6; maksimum 3,2 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze lite |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 460 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4689 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1829 mm |
| Szerokość z rozłożonymi lusterkami zewnętrznymi | 1994 mm |
| Wysokość | 1486 mm |
| Zwis przedni | 910 mm |
| Zwis tylny | 1094 mm |
| Rozstaw osi | 2669 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1546 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1550 mm |
| Średnica zawracania | 10,4 m |
| Pojemność bagażnika | 600-1555 l |
| Długość przestrzeni bagażowej przy rozłożonej kanapie tylnej | 1109 mm |
| Szerokość przestrzeni bagażowej | 1010 mm |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1413 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu | 1375 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1040 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 970 mm |
| Masa własna bez kierowcy | 1268 kg |
| Ładowność | 632 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1900 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 1300 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 670 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita z przyczepą | 3200 kg |
| Dopuszczalny nacisk na hak holowniczy | 80 kg |
