
SILNIK
| Rodzaj | Diesel, turbodoładowany, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1968 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 81,0 x 95,5 mm |
| Zasilanie | Wtrysk bezpośredni, sterowany elektronicznie |
| Stopień sprężania | 16,0 : 1 |
| Moc maksymalna | 190 KM w zakresie 3800 – 4200 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 400 Nm w zakresie 1750 – 3000 obr/min |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na cztery koła, elektronicznie odłączany napęd tylnej osi |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 7-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 8,1 s |
| Prędkość maksymalna | 218 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu miejskim | 5,9-6,0 l/100 km |
| W cyklu mieszanym | 5,5-5,6 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 7,2-7,8 l/100 km |
| W cyklu pozamiejskim | 5,2-5,4 l/100 km |
| Średnie w teście na dystansie 785 kilometrów | 6,1 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | około 65 litrów |
| Emisja CO2 | 144-149 g/km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 189-205 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6d-Temp |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Multilink, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Zawieszenie tylne | Multilink, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Średnica zawracania | 11,7 m |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Letnie |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Brak danych |
| Rozmiar opon przód | 235/55 R19 101 W |
| Rozmiar opon tył | 235/55 R19 101 W |
| Koło zapasowe | Dojazdowe, pompowane za pomocą kompresora, opona Vredestein 195/75 R18 |
UKŁAD HAMULCOWY
| Przód | Tarcze wentylowane |
| Tył | Tarcze lite |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4663 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1893 mm |
| Szerokość z lusterkami zewnętrznymi | 2140 mm |
| Wysokość | 1659 mm |
| Rozstaw osi | 2819 mm |
| Rozstaw kół przód | 1616 mm |
| Rozstaw kół tył | 1609 mm |
| Prześwit | 200 mm |
| Szerokość wnętrza przód | 1523 mm |
| Szerokość wnętrza tył | 1500 mm |
| Wysokość wnętrza przód | 1059 mm |
| Wysokość wnętrza tył | 998 mm |
| Pojemność bagażnika | 550-1510 litrów |
| Szerokość bagażnika | 1050 mm |
| Długość bagażnika do oparcia tylnej kanapy | 982 mm |
| Odległość od podłoża do progu bagażnika | 759 mm |
| Masa własna | 1770 kg |
| Ładowność | 670 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
| Dopuszczalny nacisk na hak holowniczy | 100 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2440 kg |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 2400 kg |
| Maksymalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
