
HYBRYDOWY ZESPÓŁ NAPĘDOWY
| Moc maksymalna | 103 kW (140 KM) |
SILNIK SPALINOWY
| Rodzaj | Benzynowy, wolnossący, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Zasilanie | Wielopunktowy wtrysk paliwa |
| Pojemność skokowa | 1798 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 81,0 x 88,3 mm |
| Stopień sprężania | 13,0 : 1 |
| Moc maksymalna | 72 kW (98 KM) przy 5200 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 142 Nm przy 3600 obr/min |
| Akumulator rozruchowy egzemplarza testowanego | VARTA 45 Ah |
SILNIK ELEKTRYCZNY
| Umiejscowienie | Przy skrzyni biegów |
| Moc maksymalna | 70 kW (95 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 185 Nm |
| Akumulator systemu hybrydowego | Litowo-jonowy, umieszczony pod tylną kanapą |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna bezstopniowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 9,4 s |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu mieszanym WLTP | 4,5 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km | 4,6 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 750 km | 5,6 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 43 l |
| Zasięg według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej | 934 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 102 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |


UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, wahacze poprzeczne, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Podwójne wahacze poprzeczne, amortyzatory gazowo-olejowe, sprężyny śrubowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Yokohama BluEarth Winter V906 |
| Rozmiar opon przednich i tylnych | 205/55 R16 91H |
| Koło zapasowe | Dojazdowe (standard), opona Falken w rozmiarze T125/70 D17 98M |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi do prędkości 160 km/h | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi od prędkości 160 km/h | 2,4 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi do prędkości 160 km/h | 2,8 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi od prędkości 160 km/h | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponie koła dojazdowego | 4,2 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze lite |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 470 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4650 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1790 mm |
| Wysokość | 1460 mm |
| Zwis przedni | 935 mm |
| Zwis tylny | 1015 mm |
| Prześwit | 135 mm |
| Rozstaw osi | 2700 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1530 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1530 mm |
| Średnica zawracania | 11,0 m |
| Pojemność bagażnika | 596-1606 l |
| Masa własna bez kierowcy | 1400 kg |
| Ładowność | 485 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1885 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 750 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 450 kg |
Ten materiał zawiera linki afiliacyjne.
