
SILNIK
| Rodzaj | Diesel, turbodoładowany, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | DOHC, 4 zawory na cylinder, napędzany paskiem zębatym |
| Pojemność skokowa | 1968 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 81,0 x 96,0 mm |
| Stopień sprężania | 16,0 : 1 |
| Moc maksymalna | 85 kW (116 KM) w zakresie 2750-4250 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 300 Nm w zakresie 1600-2500 obr/min |
| Olej silnikowy | 0W-20 |
| Akumulator rozruchowy | VARTA 68 Ah |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Manualna 6-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 10,5 s |
| Prędkość maksymalna | 208 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 6,3 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 4,4 l/100 km |
| W cyklu wysokim WLTP (jazda pozamiejska) | 3,7 l/100 km |
| Przy 50 km/h na 4 biegu | 2,4 l/100 km |
| Przy 90 km/h na 6 biegu | 3,2 l/100 km |
| Przy 120 km/h na 6 biegu | 4,4 l/100 km |
| Przy 140 km/h na 6 biegu | 5,8 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 kilometrów* | 4,4 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 1331 kilometrów | 4,9 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 45 l |
| Zasięg według średniego spalania na trasie pomiarowej | 1023 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 115 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |


UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, wahacze poprzeczne, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Belka skrętna, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektromechaniczne, 2,6 obrotu kierownicą między skrajnymi położeniami kół |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Continental WinterContact TS 870 P |
| Rozmiar opon przednich i tylnych | 205/55 R17 95 V |
| Koło zapasowe | Pełnowymiarowe (opcja za 700 zł), opona Hankook Ventus Prime 4 w rozmiarze 205/60 R16 92V |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,8 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,8 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponie koła zapasowego pełnowymiarowego w rozmiarze 205/60 R16 92V | Minimum 2,6 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze lite |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 460 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4698 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1829 mm |
| Szerokość z rozłożonymi lusterkami zewnętrznymi | 2003 mm |
| Wysokość z relingami dachowymi | 1468 mm |
| Zwis przedni | 914 mm |
| Zwis tylny | 1098 mm |
| Kąt natarcia | 14,21 stopni |
| Kąt zejścia | 12,66 stopni |
| Rozstaw osi | 2686 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1543 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1534 mm |
| Średnica zawracania | 10,4 m |
| Pojemność bagażnika | 640-1700 l |
| Długość przestrzeni bagażowej przy rozłożonej kanapie tylnej | 1091 mm |
| Szerokość przestrzeni bagażowej | 1010 mm |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1413 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu | 1375 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1038 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 985 mm |
| Masa własna bez kierowcy | 1421 kg |
| Ładowność | 529 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1950 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 1500 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 720 kg |
| Maksymalny nacisk na hak holowniczy | 80 kg |
