
SILNIK ELEKTRYCZNY
| Umieszczenie | Z przodu |
| Moc maksymalna | 140 kW (190 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 330 Nm |
| Pojemność akumulatora trakcyjnego netto | 1,8 kWh |
| Pojemność akumulatora trakcyjnego brutto | 2,1 kWh |
| Umieszczenie akumulatora trakcyjnego | W podłodze pod siedzeniami |
SILNIK SPALINOWY
| Rodzaj | Benzynowy, turbodoładowany, rzędowy, 3 cylindry, 12 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Zasilanie | Bezpośredni wtrysk paliwa |
| Pojemność skokowa | 1497 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 84,0 x 90,1 mm* |
| Stopień sprężania | Zmienny, od 8:1 do 14:1 |
| Moc maksymalna | 116 kW (158 KM) przy 4600 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 250 Nm |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Brak, napęd przekazywany przez reduktor bezpośrednio od silnika elektrycznego |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 7,9 s |
| Prędkość maksymalna | 170 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu mieszanym WLTP | 5,3 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km | 5,5 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 1093 km | 6,7 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 55 l |
| Zasięg według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej | 1000 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 120 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6e Full |


UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, wahacze poprzeczne, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, amortyzatory gazowo-olejowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Michelin Pilot Alpin 5 SUV |
| Rozmiar opon przednich i tylnych | 235/45 R20 100V |
| Koło zapasowe | Brak, w standardzie zestaw naprawczy |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,4 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,2 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,7 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze wentylowane |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 550 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Współczynnik oporu powietrza Cd | 0,32 |
| Długość | 4425 mm |
| Szerokość ze złożonymi lusterkami zewnętrznymi | 1835 mm |
| Szerokość z rozłożonymi lusterkami zewnętrznymi | 2084 mm |
| Wysokość | 1625 mm |
| Rozstaw osi | 2665 mm |
| Prześwit | 175 mm |
| Średnica zawracania | 11,1 m |
| Pojemność bagażnika | 479-1598 l |
| Długość przestrzeni bagażowej przy złożonej kanapie tylnej | 869 mm |
| Długość przestrzeni bagażowej przy rozłożonej kanapie tylnej | 1621 mm |
| Szerokość przestrzeni bagażowej | 1100 mm |
| Masa własna bez kierowcy | 1612 kg |
| Ładowność | 568 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2180 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 750 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
