
HYBRYDOWY ZESPÓŁ NAPĘDOWY
| Moc maksymalna | 135 kW (184 KM) |
SILNIK SPALINOWY
| Rodzaj | Benzynowy, wolnossący, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany łańcuchem, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Zasilanie | Bezpośredni wtrysk paliwa |
| Pojemność skokowa | 1993 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 81,0 x 96,7 mm |
| Stopień sprężania | 13,9 : 1 |
| Moc maksymalna | 109 kW (148 KM) przy 6100 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 189 Nm przy 4500 obr/min |
| Akumulator rozruchowy egzemplarza testowanego | Camel 45 Ah |
SILNIK ELEKTRYCZNY
| Moc maksymalna | 135 kW (184 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 335 Nm |
AKUMULATOR WYSOKONAPIĘCIOWY
| Rodzaj | Litowo-jonowy |
| Umieszczenie | W podłodze kabiny pasażerskiej |
| Napięcie nominalne | 347,5 V |
| Pojemność | 17,7 kWh |
| Liczba celi | 96 |
ŁADOWANIE
| Czas ładowania prądem zmiennym 6,8 kW | 2,5 godziny |
| Czas ładowania z gniazda 230 V | 7,7 godziny |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna bezstopniowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 9,4 s |
| Prędkość maksymalna | 195 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu mieszanym WLTP | 0,8 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km, z rozładowanym akumulatorem trakcyjnym* | 5,0 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km, z naładowanym akumulatorem trakcyjnym* | 1,9 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 1194 km | 5,8 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 46,5 l |
| Zasięg według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej, z uwzględnieniem pracy napędu hybrydowego | 930 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 18 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6d-Final-ISC-FCM |
ZUŻYCIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
| W cyklu mieszanym | 15,6 kWh/100 km |
| Teoretyczny zasięg na energii elektrycznej* | 113 km |


UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z adaptacyjnymi amortyzatorami gazowo-olejowymi, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, adaptacyjne amortyzatory gazowo-olejowe, sprężyny śrubowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Liczba obrotów kierownicy między skrajnymi położeniami kół | 2,4 |
| Rodzaj opon egzemplarza testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon egzemplarza testowanego | Michelin Alpin 7 |
| Rozmiar opon przednich i tylnych | 235/60 R18 107H |
| Koło zapasowe | Brak (w standardzie zestaw naprawczy) |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze lite |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R-1234yf |
| Pojemność układu | Brak danych |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4706 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1866 mm |
| Szerokość ze złożonymi lusterkami zewnętrznymi | 1942 mm |
| Szerokość z rozłożonymi lusterkami zewnętrznymi | 2153 mm |
| Wysokość | 1673 mm |
| Prześwit bez obciążenia | 159 mm |
| Prześwit z pełnym obciążeniem | 153 mm |
| Rozstaw osi | 2701 mm |
| Średnica zawracania | 11,4 m |
| Pojemność bagażnika bez schowka pod podłogą | 617 l |
| Pojemność schowka pod podłogą bagażnika | 18 l |
| Pojemność bagażnika ze złożoną tylną kanapą, do linii szyb | 1100 l |
| Pojemność bagażnika ze złożoną tylną kanapą, do dachu | 1710 l |
| Masa własna | 1920 kg |
| Ładowność | 510 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2430 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 1500 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 600 kg |
| Dopuszczalny nacisk na hak holowniczy | 100 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 82,6 kg |
