DANE TECHNICZNE

SILNIK
| Rodzaj | Benzynowy, turbodoładowany, rzędowy, 3 cylindry, 12 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany paskiem, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 999 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 74,5 x 76,4 mm |
| Stopień sprężania | 10,3 : 1 |
| Moc maksymalna | 95 KM |
| Maksymalny moment obrotowy | 160 Nm w zakresie 1800 – 3500 obr/min |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Manualna 5-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 10,9 s |
| Prędkość maksymalna | 185 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu miejskim WLTP | 6,8 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 5,5 l/100 km |
| W cyklu pozamiejskim WLTP | 4,8 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej | 4,5 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie | 4,9 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 45 l |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 124 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona, amortyzatory olejowo-gazowe |
| Zawieszenie tylne | Belka skrętna, sprężyny śrubowe, amortyzatory olejowo-gazowe |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Fulda Montero 3 |
| Rozmiar opon przód | 185/60 R15 84 T |
| Rozmiar opon tył | 185/60 R15 84 T |
| Koło zapasowe | Pełnowymiarowe, opona Kumho Ecowing ES01 |
| Zalecane ciśnienie opon przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,1 bara |
| Zalecane ciśnienie opon tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,2 bara |
| Zalecane ciśnienie opon przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,4 bara |
| Zalecane ciśnienie opon tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,2 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Przód | Tarcze wentylowane |
| Tył | Bębny |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 450 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4262 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1732 mm |
| Szerokość z lusterkami zewnętrznymi | 1958 mm |
| Wysokość | 1467 mm |
| Rozstaw osi | 2470 mm |
| Rozstaw kół przód | 1463 mm |
| Rozstaw kół tył | 1457 mm |
| Średnica zawracania | 10,4 m |
| Kąt natarcia | 14,4 stopnia |
| Kąt zejścia | 12,7 stopnia |
| Szerokość wnętrza przód | 1401 mm |
| Szerokość wnętrza tył | 1386 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1021 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 967 mm |
| Pojemność bagażnika | 530 – 958 litrów |
| Szerokość bagażnika | 960 mm |
| Masa własna | 1066 kg |
| Ładowność | 530 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1596 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 1000 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 570 kg |
