
SILNIK ELEKTRYCZNY
| Umieszczenie | Dwa silniki, przy przedniej i tylnej osi |
| Typ | Synchroniczne prądu przemiennego z magnesami stałymi |
| Moc maksymalna | 350 kW (476 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 630 Nm |
AKUMULATOR ENERGII ELEKTRYCZNEJ
| Rodzaj | Litowo-jonowy |
| Pojemność brutto | 93,4 kWh |
| Pojemność netto | 83,7 kWh |
| Maksymalna moc ładowania prądem stałym (DC) | 268 kW |
| Czas ładowania z gniazda 230 V od 10 do 100% pojemności | Około 37 godzin |
| Czas ładowania z najwyższą mocą od 0 do 80% pojemności | Około 20 minut |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na cztery koła (chwilami samochód napędzany może być tylko na przednią oś) |
| Skrzynia biegów | Automatyczna 2-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 4,1 s |
| Prędkość maksymalna | 245 km/h |
ZUŻYCIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 18,8 kWh/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 21,2 kWh/100 km |
| W cyklu wysokim WLTP (jazda pozamiejska) | 18,5 kWh/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej | 21,5 kWh/100 km |
| Średnie w teście na dystansie 619 kilometrów | 20,6 kWh/100 km |
| Zasięg według danych producenta | 468 km |
| Zasięg według średniego zużycia energii na trasie pomiarowej | 406 km |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Podwójne wahacze poprzeczne, miechy pneumatyczne (opcja), stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, miechy pneumatyczne (opcja), stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne, skrętna tylna oś (opcja) |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Michelin Pilot Alpin 5 |
| Rozmiar opon przednich | 265/35 R21 101 V |
| Rozmiar opon tylnych | 305/30 R21 104 V |
| Koło zapasowe | Brak (w standardzie zestaw naprawczy) |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,8 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,0 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane, stalowe z powłoką z węglika wolframu |
| Oś tylna | Tarcze wentylowane, stalowe z powłoką z węglika wolframu |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 980 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4989 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1964 mm |
| Szerokość z rozłożonymi lusterkami zewnętrznymi | 2158 mm |
| Wysokość | 1413 mm |
| Rozstaw osi | 2898 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1710 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1694 mm |
| Zwis przedni | 1021 mm |
| Zwis tylny | 1070 mm |
| Pojemność bagażnika z przodu | 85 l |
| Pojemność bagażnika z tyłu | 405 l |
| Długość przestrzeni bagażowej przy rozłożonej kanapie tylnej | 1044 mm |
| Szerokość przestrzeni bagażowej | 900 mm |
| Szerokość otworu bagażowego | 942 mm |
| Wysokość progu załadunku | 697 mm |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1490 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu | 1451 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1000 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 927 mm |
| Masa własna | 2350 kg |
| Ładowność | 490 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2840 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
