
SILNIK
| Rodzaj | Benzynowy, turbodoładowany, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany paskiem zębatym, DOHC, 4 zawory na cylinder, system odłączania 2 cylindrów |
| Pojemność skokowa | 1498 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 75,0 x 85,9 mm |
| Stopień sprężania | 10,5 : 1 |
| Moc maksymalna | 110 kW (150 KM) w zakresie 5000-6000 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 250 Nm w zakresie 1500-3500 obr/min |
| Olej silnikowy | 0W-20 |
| Akumulator rozruchowy | VARTA 59 Ah |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 7-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 8,9 s |
| Prędkość maksymalna | 216 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 7,6 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 6,0 l/100 km |
| W cyklu wysokim WLTP (jazda pozamiejska) | 5,2 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej | 5,2 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 1135 kilometrów | 5,5 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 45 l |
| Zasięg według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej | 865 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 136 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 AP |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z adaptacyjnymi amortyzatorami gazowo-olejowymi sterowanymi elektronicznie (opcja), wahacze poprzeczne, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Belka skrętna, sprężyny śrubowe, adaptacyjne amortyzatory gazowo-olejowe sterowane elektronicznie, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektromechaniczne |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Bridgestone Turanza T005 |
| Rozmiar opon przednich | 225/45 R18 92Y |
| Rozmiar opon tylnych | 225/45 R18 92Y |
| Koło zapasowe | Brak; w standardzie zestaw naprawczy; w opcji koło dojazdowe za 469 zł |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,8 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,1 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Przód | Tarcze wentylowane o średnicy 306 i szerokości 26 mm |
| Tył | Tarcze lite o średnicy 272 i szerokości 10 mm |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 460 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4657 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1799 mm |
| Szerokość z rozłożonymi lusterkami zewnętrznymi | 1922 mm |
| Wysokość | 1439 mm |
| Zwis przedni | 903 mm |
| Zwis tylny | 1071 mm |
| Rozstaw osi | 2683 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1554 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1520 mm |
| Średnica zawracania między krawężnikami | 10,5 m |
| Średnica zawracania między ścianami | 11,2 m |
| Pojemność bagażnika | 620-1600 l |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1409 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu | 1363 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1045 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 977 mm |
| Masa własna | 1416 kg |
| Ładowność | 564 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1980 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 1700 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 700 kg |
