
HYBRYDOWY ZESPÓŁ NAPĘDOWY
| Moc maksymalna | 230 kW (313 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 550 Nm |
SILNIK SPALINOWY
| Rodzaj | Benzynowy, turbodoładowany, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Zasilanie | Bezpośredni wtrysk paliwa |
| Rozrząd | DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1999 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 83,0 x 92,4 mm |
| Stopień sprężania | 10,0 : 1 |
| Moc maksymalna | 150 kW (204 KM) przy 6100 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 320 Nm w zakresie 2000-4000 obr/min |
| Pojemność układu smarowania silnika | 5,3 l |
SILNIK ELEKTRYCZNY
| Moc maksymalna | 100 kW (136 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 440 Nm |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na cztery koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna 9-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 6,7 s |
| Prędkość maksymalna w trybie hybrydowym | 220 km/h |
| Prędkość maksymalna w trybie elektrycznym | 140 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu mieszanym WLTP (tryb hybrydowy) | 0,5 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km, z naładowanym akumulatorem wysokiego napięcia, w trybie hybrydowym | 4,6 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km, z rozładowanym akumulatorem wysokiego napięcia, w trybie hybrydowym | 6,8 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 780 km | 6,8 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 49 l, w tym rezerwa 7 l |
| Zasięg na benzynie według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej, z rozładowanym akumulatorem wysokiego napięcia | 720 km |
| Zasięg na benzynie i energii według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej, z naładowanym akumulatorem wysokiego napięcia, w trybie hybrydowym | 1091 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP (tryb hybrydowy) | 12 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6d-ISC-FCM |
ZUŻYCIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
| W cyklu mieszanym WLTP (tryb hybrydowy) | 20,9 kWh/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km, w trybie hybrydowym | 8,4 kWh/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 780 km | 4,2 kWh/100 km (na silniku elektrycznym przejechano dystans 281 km) |
| Rodzaj akumulatora energii elektrycznej | Litowo-jonowy |
| Pojemność netto akumulatora | 31,2 kWh |
| Zasięg na energii elektrycznej według WLTP | 116 km |
| Maksymalna moc ładowania akumulatora prądem przemiennym (AC) | 11 kW |
| Maksymalna moc ładowania akumulatora prądem stałym (DC) | 60 kW |
| Czas ładowania akumulatora z gniazda 230V od 0 do 100% | ok. 20 godzin |
| Czas ładowania akumulatora z mocą 60 kW | ok. 30 minut |



UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Wielowahaczowe, miechy pneumatyczne (opcja) |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, miechy pneumatyczne (opcja) |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Letnie |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Continental EcoContact 6 Q MO |
| Rozmiar opon przednich | 255/45 R20 105W |
| Rozmiar opon tylnych | 285/40 R20 108W |
| Koło zapasowe | Brak, w standardzie zestaw naprawczy |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,8 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,2 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Nawiercane tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Nawiercane tarcze wentylowane |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 630 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4764 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1890 mm |
| Szerokość z rozłożonymi lusterkami zewnętrznymi | 2075 mm |
| Wysokość | 1615 mm |
| Kąt natarcia | 22,6 stopnia |
| Kąt zejścia | 21,5 stopnia |
| Maksymalna głębokość brodzenia | 30 cm |
| Rozstaw osi | 2888 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1622 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1642 mm |
| Średnica zawracania | 11,8 m (z opcjonalnymi skrętnymi tylnymi kołami 10,9 m) |
| Pojemność bagażnika | 390-1335 l |
| Masa własna | 2360 kg |
| Ładowność | 520 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2880 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 2000 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg |
| Maksymalny nacisk na hak holowniczy | 100 kg |
