
HYBRYDOWY ZESPÓŁ NAPĘDOWY
| Moc maksymalna | 140 KM |
| Maksymalny moment obrotowy | Brak danych |
SILNIK SPALINOWY
| Oznaczenie | 2ZR-FXE |
| Rodzaj | Benzynowy, rzędowy, wolnossący, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Zasilanie | Wielopunktowy wtrysk paliwa |
| Rozrząd | DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1798 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 80,5 x 88,3 mm |
| Stopień sprężania | 13,0 : 1 |
| Moc maksymalna | 72 kW (98 KM) przy 5200 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 142 Nm przy 3600 obr/min |
SILNIK ELEKTRYCZNY
| Moc maksymalna | 70 kW (95 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 185 Nm |
| Rodzaj akumulatora trakcyjnego | Litowo-jonowy |
| Pojemność akumulatora trakcyjnego | 3,6 kWh netto |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna bezstopniowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 9,4 s |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 4,0 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 4,5 l/100 km |
| W cyklu wysokim WLTP (jazda pozamiejska) | 4,0 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km | 4,4 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 929 km | 4,9 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 43 l |
| Zasięg według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej | 977 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 102 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |


UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, wahacze poprzeczne |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Fulda Kristall Control HP 2 |
| Rozmiar opon przednich | 205/55 R16 94V |
| Rozmiar opon tylnych | 205/55 R16 94V |
| Koło zapasowe | Brak (w standardzie zestaw naprawczy) |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi* | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi* | 2,4 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze lite |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 470 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4655 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1790 mm |
| Wysokość z relingami dachowymi | 1460 mm |
| Rozstaw osi | 2700 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1530 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1530 mm |
| Prześwit | 135 mm |
| Średnica zawracania | 10,4 m |
| Pojemność bagażnika | 596-1232-1606 l |
| Masa własna | 1420 kg |
| Ładowność | 465 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1885 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 750 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 450 kg |
