
SILNIKI ELEKTRYCZNE
| Rodzaj | synchroniczne |
| Moc maksymalna silnika przedniego | 150 kW (204 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy silnika przedniego | 330 Nm |
| Moc maksymalna silnika tylnego | 100 kW (136 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy silnika tylnego | 195 Nm |
| Łączna moc systemowa | 213 KM |
AKUMULATOR TRAKCYJNY
| Rodzaj | litowo-jonowy |
| Umieszczenie | w podłodze, pod przednimi fotelami |
| Pojemność brutto | 2,1 kWh |
| Pojemność netto | 1,8 kWh |
SILNIK SPALINOWY
| Oznaczenie | KR15DDT |
| Rodzaj | benzynowy, turbodoładowany, rzędowy, 3 cylindry, 12 zaworów |
| Umieszczenie | poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | napędzany łańcuchem, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Zasilanie | bezpośredni wtrysk paliwa |
| Pojemność skokowa przy stopniu sprężania 8 | 1497 cm3 |
| Pojemność skokowa przy stopniu sprężania 14 | 1477 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka przy stopniu sprężania 8 | 84,0 x 90,1 mm |
| Średnica cylindra x skok tłoka przy stopniu sprężania 14 | 84,0 x 88,9 mm |
| Stopień sprężania | zmienny, od 8:1 do 14:1 |
| Moc maksymalna | 116 kW (158 KM) przy 4600 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 250 Nm |
| Olej silnikowy | 0W-20 |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | na cztery koła, dołączany elektrycznie napęd tylnej osi |
| Skrzynia biegów | brak, napęd przekazywany przez reduktor bezpośrednio od silnika elektrycznego |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 7,0 s |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 6,2-6,5 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 6,3-6,6 l/100 km |
| W cyklu wysokim WLTP (jazda pozamiejska) | 5,4-5,7 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km* | 5,8 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 943 km | 6,3 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 55 l |
| Zasięg według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej | 948 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 143-150 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6e Bis |

UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, wahacze poprzeczne, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | wielowahaczowe, amortyzatory gazowo-olejowe, sprężyny śrubowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Rodzaj opon egzemplarza testowanego | letnie |
| Marka i model opon egzemplarza testowanego | Hankook Ventus S1 Evo 3 SUV |
| Rozmiar opon przednich i tylnych | 235/55 R19 101V |
| Rozmiar felg przednich i tylnych | 19 x 7,5J |
| Odsadzenie felg przednich i tylnych | 40 mm |
| Koło zapasowe | brak, w standardzie zestaw naprawczy |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi | 2,5 bar |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi | 2,3 bar |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | tarcze wentylowane |
| Oś tylna | tarcze wentylowane |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 550 g |
NADWOZIE
| Rodzaj | samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa (w opcji 7-osobowa) |
| Długość | 4680 mm |
| Szerokość ze złożonymi lusterkami zewnętrznymi | 1840 mm |
| Szerokość z rozłożonymi lusterkami zewnętrznymi | 2065 mm |
| Wysokość | 1725 mm |
| Rozstaw osi | 2705 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1585 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1590 mm |
| Prześwit | 192 mm |
| Średnica zawracania | 11,1 m |
| Pojemność bagażnika | 575-1396 l |
| Masa własna bez kierowcy | 1833 kg |
| Ładowność bez kierowcy | 512 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita bez kierowcy | 2345 kg |
| Dopuszczalne obciążenie osi przedniej | 1183 kg |
| Dopuszczalne obciążenie osi tylnej | 1162 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 1800 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 100 kg |
Więcej informacji o Nissanie X-Trail e-POWER:
