
HYBRYDOWY ZESPÓŁ NAPĘDOWY
| Moc maksymalna | 270 kW (367 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 550 Nm |
SILNIK SPALINOWY
| Rodzaj | Benzynowy, turbodoładowany, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany paskiem zębatym, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1984 cm 3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 83,0 x 92,8 mm |
| Stopień sprężania | 9,60 : 1 |
| Moc maksymalna | 195 kW (265 KM) w zakresie 5250 – 6500 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 370 Nm w zakresie 1600 – 4500 obr/min |
SILNIK ELEKTRYCZNY
| Moc maksymalna | 105 kW (143 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 350 Nm |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na cztery koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 7-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 5,7 s |
| Prędkość maksymalna | 250 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu mieszanym WLTP | 1,4 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej | 5,8 l/100 km |
| Średnie w teście na dystansie 293 km | 7,1 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | około 52 litry |
| Zasięg na benzynie według średniego zużycia paliwa na trasie testowej | 897 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 33 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
ZUŻYCIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
| Średnie według danych producenta (tryb elektryczny) | 18,7-19,9 kWh/100 km |
| Średnie na trasie testowej (tryb hybrydowy) | 3,8 kWh/100 km |
| Średnie w teście na dystansie 293 km | 5,9 kWh/100 km |
| Rodzaj akumulatora energii elektrycznej | Litowo-jonowy |
| Pojemność brutto akumulatora | 17,9 kWh |
| Pojemność netto (użytkowa) akumulatora | 14,4 kWh |
| Zasięg na energii elektrycznej według danych producenta | 72-77 km |
| Umieszczenie akumulatora | Pod podłogą bagażnika |
| Czas ładowania akumulatora 0 – 100% przy maksymalnej mocy ładowania | 150 min |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Wielowahaczowe, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektromechaniczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Letnie |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Continental Conti Sport Contact 6 |
| Rozmiar opon przednich | 255/40 R20 101 Y |
| Rozmiar opon tylnych | 255/40 R20 101 Y |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 3,0 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,3 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze wentylowane |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 560 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4969 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1908 mm |
| Szerokość z lusterkami zewnętrznymi | 2118 mm |
| Wysokość | 1422 mm |
| Rozstaw osi | 2926 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1651 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1637 mm |
| Zwis przedni | 927 mm |
| Zwis tylny | 1116 mm |
| Średnica zawracania | 12,2 m |
| Pojemność bagażnika | 380-1235 l |
| Długość przestrzeni bagażowej przy rozłożonej kanapie tylnej | 1175 mm |
| Szerokość przestrzeni bagażowej | 1050 mm |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1525 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu | 1490 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1026 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 949 mm |
| Masa własna | 2140 kg |
| Ładowność | 510 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2650 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 90 kg |
| Dopuszczalny nacisk na hak holowniczy | 95 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 2000 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
