
SILNIK
| Rodzaj | Benzynowy, turbodoładowany, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1984 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 82,5 x 92,8 mm |
| Stopień sprężania | 9,3 : 1 |
| Moc maksymalna | 228 kW (310 KM) w zakresie 5450-6600 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 400 Nm w zakresie 2000-5450 obr/min |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na cztery koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 7-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 4,9 s |
| Prędkość maksymalna | 250 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu mieszanym WLTP | 8,5-8,7 l/100 km |
| Na postoju przy wyłączonych odbiornikach prądu | 0,8 l/h |
| Przy 50 km/h na 6 biegu | 4,4 l/100 km |
| Przy 90 km/h na 7 biegu | 4,7 l/100 km |
| Przy 120 km/h na 7 biegu | 6,9 l/100 km |
| Przy 140 km/h na 7 biegu | 9,4 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej | 7,9 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 1070 kilometrów | 8,6 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 55 l |
| Zasięg według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej | 696 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 192-197 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6d-Temp. |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona, amortyzatory gazowo-olejowe, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne, 2 obroty kierownicy od skrajnego lewego do skrajnego prawego położenia |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Letnie |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Bridgestone Turanza T005 |
| Rozmiar opon przednich | 245/40 R19 94 W |
| Rozmiar opon tylnych | 245/40 R19 94 W |
| Koło zapasowe | Dojazdowe, opona Hankook S300 w rozmiarze T125/70 R18 99 M |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,0 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,0 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponie koła dojazdowego | 4,2 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane o wymiarach 340 x 30 mm, w opcji hamulce Brembo z tarczami wentylowanymi o wymiarach 370 x 32 mm |
| Oś tylna | Tarcze wentylowane o wymiarach 310 x 22 mm |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4450 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1839 mm |
| Szerokość z lusterkami zewnętrznymi | 1992 mm |
| Wysokość bez relingów dachowych | 1511 mm |
| Wysokość z relingami dachowymi | 1528 mm |
| Zwis przedni | 893 mm |
| Zwis tylny | 877 mm |
| Rozstaw osi | 2680 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1585 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1559 mm |
| Średnica zawracania | 10,7 m |
| Pojemność bagażnika | 420 l |
| Wysokość wnętrza z przodu od siedziska fotela do dachu | 1075 mm |
| Wysokość wnętrza z tyłu od siedziska kanapy do dachu | 985 mm |
| Masa własna | 1644 kg |
| Ładowność | 496 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2140 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
| Dopuszczalne obciążenie haka holowniczego | 80 kg |
