
SILNIKI ELEKTRYCZNE
| Rodzaj | synchroniczne prądu przemiennego. |
| Umieszczenie | po jednym przy każdej osi. |
| Moc maksymalna przedniego silnika | 150 kW (204 KM) przy 7000 obr/min. |
| Maksymalny moment obrotowy przedniego silnika | 250 Nm w zakresie 1000-5000 obr/min. |
| Moc maksymalna tylnego silnika | 250 kW (340 KM) przy 6000 obr/min. |
| Maksymalny moment obrotowy tylnego silnika | 475 Nm w zakresie 1000-3000 obr/min. |
| Systemowa maksymalna moc | 375 kW (510 KM). |
| Systemowy maksymalny moment obrotowy | 725 Nm. |
REKLAMA
AKUMULATOR TRAKCYJNY
| Typ | litowo-jonowy. |
| Umieszczenie | w podłodze kabiny pasażerskiej, wysokość akumulatora 11 cm. |
| Pojemność brutto (nominalna) | 77 kWh. |
| Pojemność netto (użytkowa) | 74,4 kWh. |
| Napięcie znamionowe | 395. |
| Maksymalna moc ładowania prądem zmiennym (AC) | 11 kW. |
| Czas ładowania prądem zmiennym z mocą 11 kW od 0 do 100% | 8 h. |
| Maksymalna moc ładowania prądem stałym (DC) | 144 kW. |
| Czas ładowana prądem stałym z mocą maksymalną od 10 do 80% | ok. 38 m. |
| Złącze ładowania | Type 2 CCS. |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | na cztery koła.* |
| Skrzynia biegów | automatyczna 1-biegowa. |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 50 km/h - dane pomiarowe | 1,31 s. |
| Przyspieszenie od 0 do 50 km/h - dane producenta | 1,5 s. |
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h - dane pomiarowe | 3,23 s. |
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h - dane producenta | 3,2 s. |
| Przyspieszenie od 0 do 140 km/h - dane pomiarowe | 5,91 s. |
| Przyspieszenie od 0 do 200 km/h - dane pomiarowe | 15,08 s. |
| Przyspieszenie od 80 do 120 km/h - dane pomiarowe | 2,04 s. |
| Przyspieszenie od 100 do 200 km/h - dane pomiarowe | 11,66 s. |
| Prędkość maksymalna - dane pomiarowe | 207 km/h. |
| Prędkość maksymalna - dane producenta | 200 km/h. |
ZUŻYCIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
| W cyklu mieszanym WLTP - dane producenta | 19,1 kWh/100 km. |
| Średnie na trasie pomiarowej* | 19,5 kWh/100 km. |
| Średnie w teście na dystansie 857 km | 22,6 kWh/100 km. |
| Przy 90 km/h - dane pomiarowe | 17,1 kWh/100 km. |
| Przy 120 km/h - dane pomiarowe | 25,6 kWh/100 km. |
| Przy 140 km/h - dane pomiarowe | 29,7 kWh/100 km. |
| Zasięg według danych producenta | 443 km. |
| Zasięg według średniego zużycia energii na trasie pomiarowej | 381 km. |


HAŁAS W KABINIE
| Przy 50 km/h - dane pomiarowe | 61,4 dB. |
| Przy 90 km/h - dane pomiarowe | 70,6 dB. |
| Przy 120 km/h - dane pomiarowe | 74,4 dB. |
| Przy 140 km/h - dane pomiarowe | 77,1 dB. |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | podwójne wahacze poprzeczne, amortyzatory gazowo-olejowe, sprężyny śrubowe, stabilizator. |
| Zawieszenie tylne | wielowahaczowe, amortyzatory gazowo-olejowe, sprężyny śrubowe, stabilizator. |
| Przekładnia kierownicza | zębatkowa, wspomaganie elektryczne. |
| Rodzaj opon egzemplarza testowanego | zimowe. |
| Marka i model opon egzemplarza testowanego | Bridgestone Blizzak 6. |
| Rozmiar opon przednich | 245/40 R20 99W. |
| Rozmiar opon tylnych | 275/35 R20 102W. |
| Koło zapasowe | brak, w standardzie zestaw naprawczy. |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej i tylnej osi | 2,5 bar. |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | tarcze wentylowane. |
| Oś tylna | tarcze wentylowane. |
REKLAMA
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf. |
| Pojemność układu | 540 g. |
NADWOZIE
| Rodzaj | samonośne, ocynkowane. |
| Grubość powłoki lakierowej poszycia zewnętrznego, egzemplarz testowany | od 160 do 230 mikrometrów. |
| Grubość powłoki lakierowej wnęk, wewnętrznych stron drzwi i pokryw, egzemplarz testowany | od 140 do 160 mikrometrów. |
| Homologacja | 2-osobowa. |
| Długość | 4535 mm. |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1913 mm. |
| Szerokość z rozłożonymi lusterkami zewnętrznymi | 2110 mm. |
| Wysokość | 1329 mm. |
| Rozstaw osi | 2690 mm. |
| Prześwit bez obciążenia | 115,5 mm. |
| Prześwit z obciążeniem | 105,6 mm. |
| Średnica zawracania | 10,9 m. |
| Pojemność bagażnika* | 200-249 l. |
| Masa własna | 1985 kg. |
| Ładowność | 225 kg. |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2210 kg. |
| Dopuszczalny nacisk na przednią oś | 1063 kg. |
| Dopuszczalny nacisk na tylną oś | 1147 kg. |
Materiał zawiera linki afiliacyjne.
Więcej informacji na temat MG Cyberster AWD:
