
SILNIK
| Rodzaj | Benzynowy, turbodoładowany, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany łańcuchem, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Zasilanie | Bezpośredni wtrysk paliwa |
| Pojemność skokowa | 1496 cm3 |
| Moc maksymalna | 125 kW (170 KM) przy 5000 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 275 Nm w zakresie 3000-4000 obr/min |
| Olej silnikowy | 0W-20 |
| Akumulator rozruchowy egzemplarza testowanego | VARTA 70 Ah |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 7-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 9,6 s |
| Prędkość maksymalna | 195 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu mieszanym WLTP | 7,6 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km* | 6,1 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 1266 km | 6,7 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 55 l |
| Zasięg według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej | 902 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 173 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |


UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, amortyzatory gazowo-olejowe, sprężyny śrubowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Rodzaj opon egzemplarza testowanego | Letnie |
| Marka i model opon egzemplarza testowanego | Bridgestone Alenza 001 |
| Rozmiar opon przednich i tylnych | 225/55 R19 99V |
| Koło zapasowe | Brak, w standardzie zestaw naprawczy |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi | 2,3 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi | 2,3 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze lite |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 560 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4655 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1890 mm |
| Wysokość | 1664 mm |
| Prześwit | 182 mm |
| Rozstaw osi | 2765 mm |
| Średnica zawracania | 11,5 m |
| Pojemność bagażnika | 507-1484 l |
| Masa własna | 1600 kg |
| Ładowność | 475 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2075 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 1500 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
