
SILNIK ELEKTRYCZNY
| Typ | synchroniczny |
| Umieszczenie | z tyłu |
| Moc maksymalna | 170 kW (231 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 350 Nm |
AKUMULATOR TRAKCYJNY
| Rodzaj | niklowo-kobaltowo-manganowy |
| Pojemność brutto (nominalna) | 64,0 kWh |
| Pojemność netto (użytkowa) | 62,1 kWh |
| Maksymalna moc ładowania prądem zmiennym (AC) | 11 kW |
| Maksymalna moc ładowania prądem stałym (DC) | 139 kW |
| Czas ładowania od 0 do 100% prądem zmiennym 2,2 kW (gniazdo domowe) | 35 h |
| Czas ładowania od 10 do 100% prądem zmiennym 7 kW | 11 h 30 m |
| Czas ładowania od 10 do 100% prądem zmiennym 11 kW | 7 h 30 m |
| Czas ładowania od 10 do 80% prądem stałym 50 kW | 1 h 46 m |
| Czas ładowania od 10 do 80% mocą maksymalną 139 kW | 28 m |
| Złącze ładowania | Type 2 Combo (CCS2) |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | na tylne koła |
| Skrzynia biegów | brak, stałe przeniesienie napędu |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 50 km/h | 2,8 s |
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 6,3 s |
| Elastyczność od 80 do 120 km/h | 4,8 s |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h |
ZUŻYCIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 10,9 kWh/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 16,0 kWh/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej* | 14,0 kWh/100 km |
| Średnie w teście na dystansie 664 kilometrów | 13,5 kWh/100 km |
| Zasięg według danych producenta | 480 km |
| Zasięg według średniego zużycia energii na trasie pomiarowej | 444 km |


UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | kolumny Mcphersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, wahacze poprzeczne, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | wielowahaczowe, amortyzatory gazowo-olejowe, sprężyny śrubowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Rodzaj opon egzemplarza testowanego | letnie |
| Marka i model opon egzemplarza testowanego | Bridgestone Turanza T005 |
| Rozmiar opon przednich i tylnych | 225/55 R18 102V |
| Koło zapasowe | brak, w standardzie zestaw naprawczy |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi | 2,5 bar |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi | 2,5 bar |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | tarcze wentylowane o średnicy 321 mm |
| Oś tylna | tarcze wentylowane o średnicy 300 mm |
REKLAMA
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | HFC-1234yf |
| Pojemność układu | 660 g |
NADWOZIE
| Rodzaj | samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4476 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1849 mm |
| Szerokość z rozłożonymi lusterkami zewnętrznymi | 2094 mm |
| Wysokość | 1633 mm |
| Rozstaw osi | 2730 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1554 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1561 mm |
| Średnica zawracania | 10,53 m |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1026 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 967 mm |
| Pojemność bagażnika | 453-1441 l |
| Masa własna | 1725 kg |
| Ładowność | 445 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2170 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 750 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita zespołu pojazdów | 2920 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
Więcej informacji o MGS5 EV Exclusive Long Range:
