
SILNIK
| Rodzaj | Diesel, turbodoładowany, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | DOHC, 4 zawory na cylinder, napędzany paskiem zębatym |
| Pojemność skokowa | 1968 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 81,0 x 96,0 mm |
| Stopień sprężania | 15,5 : 1 |
| Moc maksymalna | 142 kW (193 KM) przy 3500 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 400 Nm w zakresie 1750-3250 obr/min |
| Olej silnikowy | 0W-30 |
| Akumulator rozruchowy egzemplarza testowanego | VARTA 68 Ah |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na cztery koła, dołączany napęd tylnych kół, wielotarczowe sprzęgło międzyosiowe |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 7-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 8,0 s |
| Prędkość maksymalna | 220 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 8,6 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 6,4 l/100 km |
| W cyklu wysokim WLTP (jazda pozamiejska) | 5,5 l/100 km |
| Przy 90 km/h na 7 biegu | 5,3 l/100 km |
| Przy 120 km/h na 7 biegu | 6,3 l/100 km |
| Przy 140 km/h na 7 biegu | 8,6 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 kilometrów* | 6,1 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 941 kilometrów | 6,7 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 58 l |
| Zasięg według średniego spalania na trasie pomiarowej | 951 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 168 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |


UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi sterowanymi elektronicznie (opcja), wahacze poprzeczne, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, amortyzatory gazowo-olejowe sterowane elektronicznie (opcja), sprężyny śrubowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektromechaniczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon egzemplarza testowanego | Continental WinterContact TS 870 P |
| Rozmiar opon przednich i tylnych | 235/45 R20 100V |
| Koło zapasowe | Dojazdowe (opcja), opona Linglong w rozmiarze T145/85 R18 103M |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bar |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bar |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,7 bar |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,3 bar |
| Zalecane ciśnienie w oponie koła dojazdowego | 4,2 bar |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze wentylowane |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 460 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 7-osobowa (opcja za 5100 zł), standardowo 5-osobowa |
| Współczynnik oporu powietrza Cw | 0,282 |
| Długość | 4758 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1864 mm |
| Szerokość z rozłożonymi lusterkami zewnętrznymi | 2133 mm |
| Wysokość z relingami dachowymi | 1678 mm |
| Zwis przedni | 927 mm |
| Zwis tylny | 1041 mm |
| Kąt natarcia | 17 stopni |
| Kąt zejścia | 17,6 stopnia |
| Rozstaw osi | 2789 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1586 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1576 mm |
| Średnica zawracania | 11,2 m |
| Pojemność bagażnika* | 340/845/2035 l |
| Długość przestrzeni bagażowej przy rozłożonym drugim rzędzie siedzeń | 1194 mm |
| Szerokość przestrzeni bagażowej | 1375 mm |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1503 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu w drugim rzędzie siedzeń | 1492 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1063 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska kanapy drugiego rzędu siedzeń do dachu | 1015 mm |
| Masa własna bez kierowcy | 1902 kg |
| Ładowność | 608 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2510 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita z przyczepą | 5010 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 2500 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalny nacisk na hak holowniczy | 100 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
