
HYBRYDOWY ZESPÓŁ NAPĘDOWY
| Moc maksymalna | 225 kW (306 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | Brak danych |
SILNIK SPALINOWY
| Oznaczenie | A25A-FXS |
| Rodzaj | Benzynowy, wolnossący, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Zasilanie | Wtrysk bezpośredni + wtrysk wielopunktowy |
| Rozrząd | DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 2487 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 87,5 x 103,4 mm |
| Stopień sprężania | 14,0 : 1 |
| Moc maksymalna | 136 kW (185 KM) przy 6000 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 227 Nm w zakresie 3200-3700 obr/min |
SILNIK ELEKTRYCZNY NAPĘDZAJĄCY OŚ PRZEDNIĄ
| Moc maksymalna | 134 kW (182 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 270 Nm |
SILNIK ELEKTRYCZNY NAPĘDZAJĄCY OŚ TYLNĄ
| Moc maksymalna | 40 kW (54 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 121 Nm |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na cztery koła |
| Skrzynia biegów | Bezstopniowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 6,0 s |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 7,7 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 6,6 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP (tryb hybrydowy) | 1,0 l/100 km |
| W cyklu wysokim WLTP (jazda pozamiejska) | 5,7 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km, z naładowanym akumulatorem wysokiego napięcia, w trybie hybrydowym | 1,7 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km, z rozładowanym akumulatorem wysokiego napięcia, w trybie hybrydowym | 4,9 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 1174 km | 5,5 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 55 l |
| Zasięg na benzynie i energii według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej, z naładowanym akumulatorem wysokiego napięcia, w trybie hybrydowym* | 3235 km |
| Zasięg na benzynie według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej, z rozładowanym akumulatorem wysokiego napięcia, w trybie hybrydowym | 1122 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP (tryb hybrydowy) | 22 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6d |



AKUMULATOR UKŁADU HYBRYDOWEGO
| Rodzaj | Litowo-jonowy |
| Pojemność netto | 18,1 kWh |
| Zasięg na energii elektrycznej według WLTP | 75 km |
| Czas ładowania z gniazda 230V od 20 do 100% | ok. 8,5 h |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, wahacze poprzeczne, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Letnie |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Yokohama Avid GT |
| Rozmiar opon przednich | 235/55 R19 101V |
| Rozmiar opon tylnych | 235/55 R19 101V |
| Koło zapasowe | Dojazdowe (w standardzie), opona Yokohama w rozmiarze T165/90 D18 107M |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,3 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,3 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,3 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,6 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponie koła dojazdowego | 4,2 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze wentylowane |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 1500 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4635 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1855 mm |
| Wysokość z anteną dachową | 1690 mm |
| Rozstaw osi | 2690 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1600 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1630 mm |
| Prześwit | 190 mm |
| Średnica zawracania | 11,4 m |
| Pojemność bagażnika | 490-1168-1604 l |
| Masa własna | 1955 kg |
| Ładowność | 555 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2510 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 1650 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 100 kg |
