
HYBRYDOWY ZESPÓŁ NAPĘDOWY
| Moc maksymalna | 169 kW (230 KM) |
SILNIK SPALINOWY
| Rodzaj | Benzynowy, wolnossący, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Zasilanie | Wielopunktowy wtrysk paliwa |
| Pojemność skokowa | 2487 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 88,0 x 103,4 mm |
| Stopień sprężania | 14,0 : 1 |
| Moc maksymalna | 137 kW (186 KM) przy 6000 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 221 Nm w zakresie 3200-5200 obr/min |
| Akumulator rozruchowy egzemplarza testowanego | YUASA 55 Ah |
SILNIKI ELEKTRYCZNE
| Typ | Z magnesami trwałymi |
| Umieszczenie | Z przodu pod maską |
| Moc maksymalna | 100 kW (136 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 208 Nm |
| Akumulator systemu hybrydowego | Litowo-jonowy, umieszczony pod tylną kanapą |
| Pojemność akumulatora trakcyjnego | 4,0 Ahr |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna bezstopniowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 7,2 s |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu mieszanym WLTP | 4,9-5,1 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km | 4,3 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 1230 km | 5,3 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50 l |
| Zasięg według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej | 1163 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 110-114 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6AP |


UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, wahacze poprzeczne, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Podwójne wahacze poprzeczne, amortyzatory gazowo-olejowe, sprężyny śrubowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Ilość obrotów między skrajnymi położeniami kół | 2,71 |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Yokohama BlueEarth Winter V906 |
| Rozmiar opon przednich i tylnych | 235/45 R18 98V |
| Koło zapasowe | Pełnowymiarowe (standard) |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi | 2,4 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi | 2,4 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponie koła zapasowego | 2,4 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane z jednotłoczkowym zaciskiem |
| Oś tylna | Tarcze lite z jednotłoczkowym zaciskiem |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 570 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4920 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1840 mm |
| Wysokość | 1445 mm |
| Zwis przedni | 995 mm |
| Zwis tylny | 1100 mm |
| Prześwit | 135 mm |
| Rozstaw osi | 2825 mm |
| Średnica zawracania | 11,4 m |
| Pojemność bagażnika | 493 l |
| Masa własna bez kierowcy | 1615 kg |
| Ładowność | 485 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2100 kg |
