
SILNIK
| Rodzaj | Benzynowy, wolnossący, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | DOHC, 4 zawory na cylinder, napędzany łańcuchem |
| Pojemność skokowa | 1998 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 83,5 x 91,2 mm |
| Stopień sprężania | 13,5 : 1 |
| Moc maksymalna | 121 kW (165 KM) przy 6000 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 213 Nm przy 4000 obr/min |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednią oś |
| Skrzynia biegów | Automatyczna 6-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 10,2 s |
| Prędkość maksymalna | 192 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 8,7 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 6,9 l/100 km |
| W cyklu wysokim WLTP (jazda pozamiejska) | 5,9 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej | 7,4 l/100 km |
| Średnie w teście na dystansie 914 km | 7,4 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 56 l |
| Zasięg według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej | 757 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 155 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, wahacze poprzeczne, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektromechaniczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Yokohama BlueEarth Winter V905 |
| Rozmiar opon przednich | 225/55 R19 99V |
| Rozmiar opon tylnych | 225/55 R19 99V |
| Koło zapasowe | Opcja od 1695,98 zł, w standardzie zestaw naprawczy |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,6 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,9 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze lite |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 500 g |
NADWOZIE
| Rodzaj | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4575 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1900 mm |
| Szerokość z rozłożonymi lusterkami zewnętrznymi | 2115 mm |
| Wysokość | 1685 mm |
| Rozstaw osi | 2700 mm |
| Zwis przedni | 965 mm |
| Zwis tylny | 910 mm |
| Prześwit | 185 mm |
| Średnica zawracania | 12 m |
| Pojemność bagażnika | 541-1638 l |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1451 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu | 1405 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1007 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 991 mm |
| Masa własna | 1585 kg |
| Ładowność | 520 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2105 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 2000 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
