
SILNIK
| Rodzaj | Benzynowy, rzędowy, wolnossący, 3 cylindry, 12 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany paskiem zębatym, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 999 cm3 |
| Moc maksymalna | 59 kW (80 KM) przy 6300 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 93 Nm w zakresie 3700-3900 obr/min |
| Olej silnikowy | 0W-20 |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Manualna 5-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 15,5 s |
| Prędkość maksymalna | 179 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 6,1 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 5,0 l/100 km |
| W cyklu wysokim WLTP (jazda pozamiejska) | 4,5 l/100 km |
| Przy 50 km/h na 5 biegu | 2,6 l/100 km |
| Przy 90 km/h na 5 biegu | 3,2 l/100 km |
| Przy 120 km/h na 5 biegu | 5,4 l/100 km |
| Przy 140 km/h na 5 biegu | 6,7 l/100 km |
| Na postoju, przy wyłączonych odbiornikach prądu | 0,8 l/godzinę |
| Średnie na trasie pomiarowej | 5,0 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 1198 kilometrów | 4,7 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 40 l |
| Zasięg według średniego spalania na trasie testowej | 800 kilometrów |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 114 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona, amortyzatory gazowo-olejowe, wahacze poprzeczne, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Belka skrętna, wahacze poprzeczne, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Rodzaj opon egzemplarza testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon egzemplarza testowanego | Fulda Kristall Control HP 2 |
| Rozmiar opon przednich | 195/55 R16 91 H |
| Rozmiar opon tylnych | 195/55 R16 91 H |
| Koło zapasowe | Dojazdowe (opcja za 500 zł), opona Giti Synergy E1 w rozmiarze 185/70 R14 88 H |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,2 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze lite |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 390 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4108 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1780 mm |
| Szerokość z lusterkami zewnętrznymi | 1954 mm |
| Wysokość | 1459 mm |
| Zwis przedni | 809 mm |
| Zwis tylny | 735 mm |
| Kąt natarcia | 14,1 stopnia |
| Kąt zejścia | 17,5 stopnia |
| Rozstaw osi | 2564 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1525 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1509 mm |
| Średnica zawracania | 10,4 m |
| Pojemność bagażnika | 380-1190 l |
| Długość przestrzeni bagażowej przy rozłożonej tylnej kanapie | 751 mm |
| Szerokość przestrzeni bagażowej | 1001 mm |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1428 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu | 1417 mm |
| Wysokość wnętrza z przodu, od siedziska fotela do dachu | 1032 mm |
| Wysokość wnętrza z tyłu, od siedziska kanapy do dachu | 976 mm |
| Masa własna (z kierowcą) | 1122 kg |
| Ładowność (z kierowcą) | 528 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1576 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 800 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 560 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita z przyczepą | 2376 kg |
| Maksymalny nacisk na hak holowniczy | 50 kg |
| Nośność dachu | 75 kg |
