Opel Insignia Grand Sport 2.0 Diesel 170 KM Innovation

Opel Insignia Grand Sport 2.0 Diesel 170 KM Innovation

OPEL INSIGNIA 2.0 DIESEL 170 KM – SERWIS/GWARANCJA

Poniższe informacje są aktualne na dzień ich publikacji i nie uwzględniają promocji stosowanych przez importera/dealera. Podziękowania dla firmy Opel Jastrzębski z Siedlec za pomoc w przygotowaniu materiału dotyczącego kosztów serwisowania samochodu.


INTERWAŁY SERWISOWE
Przegląd okresowyWedług wskazań komputera pokładowego, nie rzadziej niż co 1 rok lub co 30 000 km
Przegląd głównyWedług wskazań komputera pokładowego, nie rzadziej niż co 2 lata lub co 60 000 km

WARUNKI GWARANCJI
Na podzespoły2 lata bez limitu kilometrów
Na zabezpieczenie antykorozyjne (perforacja nadwozia)12 lat bez limitu kilometrów

Opel zapewnia bardzo duże możliwości rozszerzenia standardowej gwarancji, według potrzeb klienta. Istnieje możliwość zakupu pakietów Opel Flex Care, obejmujących podstawowe przedłużenie ochrony gwarancyjnej dodatkowo od 1 roku do 3 lat. Do zakupionego przedłużenia gwarancji można dokupić pakiety serwisowe, w oparciu o założony roczny przebieg. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Opla.


USŁUGI DODATKOWE
Gwarancja Mobilności Opel0 zł, pod warunkiem wykonywania przeglądów okresowych w ASO
Program serwisowy Service4Fleet0 zł za przystąpienie do programu, warunkiem jest użytkowanie co najmniej 10 samochodów marki Opel

KOSZTY SERWISOWANIA

Koszty serwisowania wersji 2.0 Diesel 170 KM znajdują się w poniższym pliku. Podane kwoty są kwotami netto, bez uwzględnienia rabatów na części i robociznę. Koszty serwisowania są uzależnione od przebiegu, warunków eksploatacji samochodu i mogą różnić się od przedstawionych w pliku. Dane pochodzą od firmy Opel Jastrzębski, autoryzowanego dealera marki.


DANE TECHNICZNE
WARTOŚĆ REZYDUALNA
WRAŻENIA Z JAZDY
ZDJĘCIA