
SILNIK
| Rodzaj | Diesel, turbodoładowany, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany paskiem zębatym, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1968 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 81,0 x 95,5 mm |
| Stopień sprężania | 16,0 : 1 |
| Moc maksymalna | 110 kW (150 KM) przy 4200 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 360 Nm w zakresie 1700-2750 obr/min |
| Akumulator rozruchowy | VARTA 70 Ah |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 7-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 8,9 s |
| Prędkość maksymalna | 218 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu mieszanym WLTP | 4,7-4,9 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej | 4,6 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 1196 kilometrów | 4,7 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50 l |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 123-129 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, wahacze poprzeczne |
| Zawieszenie tylne | Belka skrętna, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektromechaniczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Letnie |
| Marka i model opon przednich kół samochodu testowanego | Bridgestone Turanza |
| Marka i model opon tylnych kół samochodu testowanego | Continental Premium Contact 6 |
| Rozmiar opon przednich | 225/40 R18 92 Y |
| Rozmiar opon tylnych | 225/40 R18 Y XL |
| Koło zapasowe | Dojazdowe (opcja za 416 zł), opona Hankook S300 w rozmiarze T125/70 R18 99 M |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,8 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,1 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponie koła dojazdowego | 4,2 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Przód | Tarcze wentylowane |
| Tył | Tarcze lite |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 460 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4642 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1799 mm |
| Szerokość z lusterkami zewnętrznymi | 1991 mm |
| Wysokość | 1448 mm |
| Zwis przedni | 888 mm |
| Zwis tylny | 1068 mm |
| Rozstaw osi | 2686 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1545 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1516 mm |
| Średnica zawracania | 10,5 m |
| Pojemność bagażnika | 620-1600 l |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1043 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 977 mm |
| Masa własna | 1371 kg |
| Ładowność | 609 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1980 kg |
