
SILNIK
| Rodzaj | Diesel, rzędowy, turbodoładowany, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany paskiem zębatym, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1968 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 81,0 x 95,5 mm |
| Stopień sprężania | 15,5 : 1 |
| Moc maksymalna | 147 kW (200 KM) przy 3500 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 400 Nm w zakresie 1750-3250 obr/min |
| Olej silnikowy | 0W-20 |
| Akumulator rozruchowy | VARTA 70 Ah |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na cztery koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 7-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 7,8 s |
| Prędkość maksymalna | 210 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 8,6 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 6,6 l/100 km |
| W cyklu wysokim WLTP (jazda pozamiejska) | 5,7 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej | 7,1 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 1052 kilometrów | 6,5 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 58 l |
| Zasięg według średniego spalania na trasie testowej | 817 kilometrów |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 174 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 AP |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona, amortyzatory gazowo-olejowe, wahacze poprzeczne, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektro-mechaniczne |
| Rodzaj opon egzemplarza testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon egzemplarza testowanego | Pirelli Scorpion Verde |
| Rozmiar opon przednich | 255/40 R20 101 V |
| Rozmiar opon tylnych | 255/40 R20 101 V |
| Koło zapasowe | Brak (w standardzie zestaw naprawczy) |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,6 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,6 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,6 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,9 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze wentylowane |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 460 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 7-osobowa (opcja za 3592 zł) |
| Długość | 4735 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1839 mm |
| Szerokość z lusterkami zewnętrznymi | 2118 mm |
| Wysokość bez relingów dachowych | 1658 mm |
| Wysokość z relingami dachowymi | 1674 mm |
| Zwis przedni | 926 mm |
| Zwis tylny | 1019 mm |
| Rozstaw osi | 2790 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1585 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1574 mm |
| Średnica zawracania | 11,9 m |
| Prześwit | 192 mm |
| Pojemność bagażnika | 230-760-1920 l |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1503 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu w drugim rzędzie | 1500 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu w trzecim rzędzie | 1278 mm |
| Wysokość wnętrza z przodu, od siedziska fotela do dachu | 1054 mm |
| Wysokość wnętrza z tyłu w drugim rzędzie, od siedziska kanapy do dachu | 1002 mm |
| Wysokość wnętrza z tyłu w trzecim rzędzie, od siedziska kanapy do dachu | 859 mm |
| Masa własna | 1741 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2410 kg |
| Ładowność | 669 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 2300 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
