SKODA KODIAQ 2.0 TDI 190 KM DSG 4X4 – DANE TECHNICZNE

SILNIK
| Rodzaj | Diesel, turbodoładowany, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany paskiem zębatym, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1968 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 81,0 x 95,5 mm |
| Wtrysk | Bezpośredni, sterowany elektronicznie |
| Stopień sprężania | 15,5 : 1 |
| Moc maksymalna | 140 kW (190 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 400 Nm w zakresie 1900-3300 obr/min |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na cztery koła typu Haldex, automatycznie dołączany napęd tylnej osi |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 7-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 8,4 s |
| Prędkość maksymalna | 210 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 8,6 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 7,1 l/100 km |
| W cyklu wysokim WLTP (jazda pozamiejska) | 6,2 l/100 km |
| Średnie w teście na dystansie 310 kilometrów | 5,9 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 60 l |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 186 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona, dolne wahacze trójkątne, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektromechaniczne |
| Średnica zawracania | 12,2 m |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Letnie |
| Rozmiar opon przednich | 235/50 R19 99 V |
| Rozmiar opon tylnych | 235/50 R19 99 V |
| Koło zapasowe | Pełnowymiarowe (opcja), opona Bridgestone Duler HP Sport |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,4 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,4 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,2 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Przód | Tarcze wentylowane |
| Tył | Tarcze lite |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa (w opcji 7-osobowa) |
| Długość | 4697 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1882 mm |
| Szerokość z lusterkami zewnętrznymi | 2087 mm |
| Wysokość | 1681 mm |
| Rozstaw osi | 2788 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1586 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1576 mm |
| Prześwit | 187 mm |
| Kąt natarcia | 19,1 stopnia |
| Kąt zejścia | 15,7 stopnia |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1527 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu | 1510 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1020 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 1014 mm (w wersji 7-osobowej 1015 mm) |
| Wysokość wnętrza od siedziska trzeciego rzędu siedzeń do dachu (w wersji 7-osobowej) | 905 mm |
| Pojemność bagażnika | 270-650/835-2065 litrów |
| Szerokość bagażnika | 1010 mm |
| Długość bagażnika do oparcia tylnej kanapy | 1165 mm (w wersji 7-osobowej 477 mm) |
| Masa własna | 1700 kg |
| Ładowność | 700 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2400 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 2300 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
