
HYBRYDOWY ZESPÓŁ NAPĘDOWY
| Moc maksymalna | 180 kW (245 KM) w zakresie 5000-6000 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 400 Nm |
SILNIK SPALINOWY
| Rodzaj | Benzynowy, turbodoładowany, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany paskiem zębatym, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1395 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 74,0 × 80,0 mm |
| Stopień sprężania | 10,0 : 1 |
| Moc maksymalna | 150 KM w zakresie 5000-6000 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 250 Nm w zakresie 1550-3500 obr/min |
SILNIK ELEKTRYCZNY
| Moc maksymalna | 85 kW (116 KM) przy 2500 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 330 Nm |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 6-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 7,3 s |
| Prędkość maksymalna | 225 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| Przy 90 km/h na 6 biegu (dane testowe) | 4,1 l/100 km |
| Przy 120 km/h na 6 biegu (dane testowe) | 4,9 l/100 km |
| Przy 140 km/h na 6 biegu (dane testowe) | 6,8 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 6,2 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP (tryb hybrydowy) | 1,2 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej | 4,2 l/100 km |
| Średnie w teście na dystansie 1056 kilometrów | 5,4 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 39,5 l |
| Zasięg na benzynie według średniego zużycia paliwa na trasie testowej | 940 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 140 g/km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP (tryb hybrydowy) | 27 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
ZUŻYCIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
| Przy 90 km/h (tryb elektryczny, dane testowe) | 10 kWh/100 km |
| Przy 120 km/h (tryb elektryczny, dane testowe) | 18 kWh/100 km |
| Przy 140 km/h (tryb elektryczny, dane testowe) | 24 kWh/100 km |
| Średnie według danych producenta (tryb hybrydowy) | 14,8 kWh/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej | 5,9 kWh/100 km |
| Średnie w teście na dystansie 1056 kilometrów | 1,4 kWh/100 km |
| Rodzaj akumulatora energii elektrycznej | Litowo-jonowy |
| Pojemność brutto akumulatora | 13 kWh |
| Zasięg na energii elektrycznej według danych producenta | 60 kilometrów |
| Umieszczenie akumulatora | Pod podłogą bagażnika |
| Sposób ładowania akumulatora | W standardzie – za pomocą 1-fazowego przewodu, w opcji – za pomocą 3-fazowego przewodu |
| Czas ładowania akumulatora | Z gniazda 230V – około 5,5 godziny |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona, wahacze poprzeczne, stabilizator, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, wahacze poprzeczne, stabilizator, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektromechaniczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Letnie |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Bridgestone Potenza S005 |
| Rozmiar opon przednich | 225/40 R19 93 Y |
| Rozmiar opon tylnych | 225/40 R19 93 Y |
| Koło zapasowe | Brak (w standardzie zestaw naprawczy) |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,4 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze wentylowane |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 450 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-cioosobowa |
| Długość | 4702 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1829 mm |
| Wysokość z relingami dachowymi | 1500 mm |
| Rozstaw osi | 2680 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1546 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1550 mm |
| Średnica zawracania | 11,1 m |
| Pojemność bagażnika | 490-1555 l |
| Masa własna z kierowcą | 1707 kg |
| Ładowność z kierowcą | 518 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2163 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
