
SILNIK
| Rodzaj | Benzynowy, turbodoładowany, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany łańcuchem, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1984 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 82,5 x 92,8 mm |
| Wtrysk | Bezpośredni, sterowany elektronicznie |
| Stopień sprężania | 9,6 : 1 |
| Moc maksymalna | 245 KM przy 4700 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 370 Nm w zakresie 1600–4300 obr/min |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 7-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 6,6 s |
| Prędkość maksymalna | 250 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu miejskim WLTP | 10,8 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 7,4 l/100 km |
| W cyklu pozamiejskim WLTP | 6,3 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 951 kilometrów | 7,4 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50 l |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 168 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona, elektronicznie sterowane amortyzatory gazowo-olejowe, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Układ wielowahaczowy, sprężyny śrubowe, elektronicznie sterowane amortyzatory gazowo-olejowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektryczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Letnie |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Pirelli P Zero |
| Rozmiar opon przód | 225/35 R19 88 Y |
| Rozmiar opon tył | 225/35 R19 88 Y |
| Koło zapasowe | Dojazdowe, opona w rozmiarze 125/70 R18 99 M |
UKŁAD HAMULCOWY
| Przód | Tarcze wentylowane |
| Tył | Tarcze lite |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4689 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1814 mm |
| Szerokość z lusterkami zewnętrznymi | 2017 mm |
| Wysokość | 1448 mm |
| Rozstaw osi | 2680 mm |
| Rozstaw kół przód | 1535 mm |
| Rozstaw kół tył | 1544 mm |
| Kąt natarcia | 12,9 stopnia |
| Kąt zejścia | 12,8 stopnia |
| Szerokość wnętrza przód | 1454 mm |
| Szerokość wnętrza tył | 1449 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 983 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 980 mm |
| Pojemność bagażnika | 590 l |
| Szerokość bagażnika | 1010 mm |
| Długość bagażnika do oparcia tylnej kanapy | 1084 mm |
| Masa własna | 1373 kg |
| Ładowność | 567 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 1940 kg |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1600 kg |
| Maksymalna masa przyczepy bez hamulca | 720 kg |
