
HYBRYDOWY ZESPÓŁ NAPĘDOWY
| Moc maksymalna | 180 kW (245 KM) w zakresie 5000-6000 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 400 Nm |
SILNIK SPALINOWY
| Rodzaj | Benzynowy, turbodoładowany, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany paskiem zębatym, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1395 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 74,0 × 80,0 mm |
| Stopień sprężania | 10,0 : 1 |
| Moc maksymalna | 150 KM w zakresie 5000-6000 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 250 Nm w zakresie 1550-3500 obr/min |
SILNIK ELEKTRYCZNY
| Moc maksymalna | 85 kW (116 KM) przy 2500 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 330 Nm |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 6-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 6,8 s |
| Prędkość maksymalna | 232 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu mieszanym WLTP (tryb hybrydowy) | 1,3 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej | 3,9 l/100 km |
| Średnie w teście na dystansie 521 kilometrów | 5,4 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | około 40 l |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP (tryb hybrydowy) | 30 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
ZUŻYCIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
| Średnie według danych producenta (tryb hybrydowy WLTP) | 13,1 kWh/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej | 7,0 kWh/100 km |
| Średnie w teście na dystansie 521 kilometrów | 4,6 kWh/100 km |
| Rodzaj akumulatora energii elektrycznej | Litowo-jonowy |
| Pojemność brutto akumulatora | 13 kWh |
| Pojemność netto akumulatora | 10,4 kWh |
| Zasięg na energii elektrycznej według WLTP | 59 km |
| Umieszczenie akumulatora | Pod podłogą bagażnika |
| Maksymalna moc ładowania akumulatora prądem przemiennym (AC) | 3,6 kW |
| Czas ładowania akumulatora | Z gniazda 230V – około 5 godzin |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona, wahacze poprzeczne, stabilizator, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, wahacze poprzeczne, stabilizator, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektromechaniczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Pirelli Sottozero 3 |
| Rozmiar opon przednich | 225/40 R18 92 V |
| Rozmiar opon tylnych | 225/40 R18 92 V |
| Koło zapasowe | Brak (w standardzie zestaw naprawczy) |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu* | 3,0 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu* | 3,0 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu* | 3,2 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu* | 3,3 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze wentylowane |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 450 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4343 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1816 mm |
| Szerokość z lusterkami zewnętrznymi | 1984 mm |
| Wysokość bez relingów dachowych | 1450 mm |
| Rozstaw osi | 2630 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1548 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1516 mm |
| Zwis przedni | 905 mm |
| Zwis tylny | 808 mm |
| Średnica zawracania | 11,1 m |
| Pojemność bagażnika | 280-1100 l |
| Długość przestrzeni bagażowej przy rozłożonej kanapie tylnej | 769 mm |
| Szerokość przestrzeni bagażowej | 1000 mm |
| Szerokość otworu bagażowego | 975 mm |
| Wysokość progu załadunku | 682 mm |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1459 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu | 1425 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1028 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 955 mm |
| Masa własna | 1655 kg |
| Ładowność | 440 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2095 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
| Dopuszczalny nacisk na hak holowniczy | 80 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 1700 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
