
SILNIK
| Rodzaj | Benzynowy, turbodoładowany, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Wzdłużnie z przodu |
| Rozrząd | DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1984 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 83,0 x 92,8 mm |
| Stopień sprężania | 11,6 : 1 |
| Moc maksymalna | 195 kW (265 KM) przy 5250 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 370 Nm w zakresie 1600-4500 obr/min |
| Olej silnikowy | 0W-20 |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na cztery koła, dołączany automatycznie napęd tylnej osi ze sprzęgłem wielopłytkowym |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 7-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 5,6 s |
| Prędkość maksymalna | 250 km/h, ograniczona elektronicznie |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu mieszanym WLTP | 7,4-7,9 l/100 km |
| Średnie na trasie testowej o długości 100 km | 6,7 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 704 km | 7,0 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | około 58 l |
| Zasięg według średniego zużycia paliwa na trasie testowej | 866 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 167-178 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Pięciowahaczowe z amortyzatorami gazowo-olejowymi, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Pięciowahaczowe z amortyzatorami gazowo-olejowymi, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektromechaniczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Letnie |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Bridgestone Potenza S001 |
| Rozmiar opon przednich | |
| Rozmiar opon tylnych | |
| Koło zapasowe | Dojazdowe, opcja w pakiecie za 3 780 zł |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,8 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponie koła zapasowego | 4,2 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze lite |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 525 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4757 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1843 mm |
| Szerokość z lusterkami zewnętrznymi | 2029 mm |
| Wysokość | 1386 mm |
| Zwis przedni | 898 mm |
| Zwis tylny | 1035 mm |
| Rozstaw osi | 2824 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1587 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1568 mm |
| Średnica zawracania między krawężnikami | 11,5 m |
| Pojemność bagażnika | 465-1280 l |
| Długość przestrzeni bagażowej przy rozłożonej kanapie tylnej | 1072 mm |
| Szerokość przestrzeni bagażowej | 1000 mm |
| Szerokość otworu ładunkowego | 951 mm |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1477 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu | 1448 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1015 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 945 mm |
| Masa własna | 1670 kg |
| Ładowność | 505 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2175 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 90 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 1900 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
| Maksymalny nacisk na hak holowniczy | 80 kg |
