
SILNIK
| Rodzaj | Diesel, turbodoładowany, rzędowy, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany paskiem zębatym, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1968 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 81,0 x 96,0 mm |
| Stopień sprężania | 16,0 : 1 |
| Moc maksymalna | 110 kW (150 KM) przy 3000 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 360 Nm w zakresie 1600 – 2750 obr/min |
| Olej silnikowy | 0W-20 |
| Akumulator rozruchowy samochodu testowanego | VARTA 70 Ah |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na cztery koła, elektronicznie sterowane sprzęgło wielopłytkowe |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 7-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 8,8 s |
| Prędkość maksymalna | 204 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu niskim WLTP (jazda miejska) | 7,3 l/100 km |
| W cyklu mieszanym WLTP | 5,8 l/100 km |
| W cyklu wysokim WLTP (jazda pozamiejska) | 5,0 l/100 km |
| Przy 50 km/h na 4 biegu | 3,4 l/100 km |
| Przy 90 km/h na 7 biegu | 3,9 l/100 km |
| Przy 120 km/h na 7 biegu | 5,8 l/100km |
| Przy 140 km/h na 7 biegu | 7,3 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej o długości 100 km | 5,5 l/100 km |
| Średnie w teście na całym dystansie 709 km | 6,3 l/100 km |
| Pojemność zbiornika paliwa | 55 l |
| Zasięg według średniego zużycia paliwa na trasie pomiarowej | 1000 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 152 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 AP |


UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona z amortyzatorami gazowo-olejowymi, wahacze poprzeczne, stabilizator |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe, stabilizator |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektromechaniczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Uniroyal Winter Expert |
| Rozmiar opon przednich | 225/50 R18 99V |
| Rozmiar opon tylnych | 225/50 R18 99V |
| Koło zapasowe | Dojazdowe (opcja za 800 zł), opona Linglong w rozmiarze 125/70 R18 99M |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponach tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,8 bara |
| Zalecane ciśnienie w oponie koła zapasowego | 4,2 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze lite |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 460 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4390 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1841 mm |
| Szerokość z lusterkami zewnętrznymi | 2025 mm |
| Wysokość z relingami dachowymi | 1632 mm |
| Zwis przedni | 876 mm |
| Zwis tylny | 875 mm |
| Kąt natarcia | 18,3 stopnia |
| Kąt zejścia | 19,4 stopnia |
| Prześwit | 168 mm |
| Rozstaw osi | 2630 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1576 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1547 mm |
| Średnica zawracania | 10,2 m |
| Pojemność bagażnika | 500-1609 l |
| Długość przestrzeni bagażowej przy rozłożonej kanapie tylnej | 756 mm |
| Szerokość przestrzeni bagażowej | 1003 mm |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1486 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu | 1445 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1058 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 1020 mm |
| Masa własna* | 1604 kg |
| Ładowność | 576 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2180 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 75 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 2100 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita z przyczepą | 4280 kg |
| Maksymalny nacisk na hak holowniczy | 90 kg |
