
HYBRYDOWY ZESPÓŁ NAPĘDOWY
| Moc maksymalna | 160 kW (218 KM) |
| Maksymalny moment obrotowy | 400 Nm |
SILNIK SPALINOWY
| Rodzaj | Benzynowy, turbodoładowany, 4 cylindry, 16 zaworów |
| Umieszczenie | Poprzecznie z przodu |
| Rozrząd | Napędzany paskiem zębatym, DOHC, 4 zawory na cylinder |
| Pojemność skokowa | 1395 cm3 |
| Średnica cylindra x skok tłoka | 75,0 x 80,0 mm |
| Stopień sprężania | 10,0 : 1 |
| Moc maksymalna | 115 kW (156 KM) przy 5000 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 250 Nm w zakresie 1550-3500 obr/min |
| Akumulator rozruchowy | VARTA 58Ah |
SILNIK ELEKTRYCZNY
| Moc maksymalna | 85 kW (115 KM) przy 2500 obr/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 330 Nm |
PRZENIESIENIE NAPĘDU
| Rodzaj | Na przednie koła |
| Skrzynia biegów | Automatyczna dwusprzęgłowa 6-biegowa |
OSIĄGI
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 7,7 s |
| Prędkość maksymalna | 225 km/h |
ZUŻYCIE PALIWA
| W cyklu mieszanym WLTP | 1,4 l/100 km |
| Średnie na trasie pomiarowej | 5,3 l/100 km |
| Średnie w teście na dystansie 683 kilometrów | 5,4 l/100 km |
| Przy 90 km/h na 6 biegu | 6,1 l/100 km |
| Przy 120 km/h na 6 biegu | 6,9 l/100 km |
| Przy 140 km/h na 6 biegu | 7,8 l/100 km |
| Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP | 31 g/km |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
| Pojemność zbiornika paliwa | 66 l |
ZUŻYCIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
| Średnie według danych producenta | 16,4-18,1 kWh/100 km |
| Średnie na trasie testowej | 4,1 kWh/100 km |
| Średnie w teście na dystansie 683 kilometrów | 2,4 kWh/100 km |
| Rodzaj akumulatora energii elektrycznej | Litowo-jonowy |
| Pojemność brutto akumulatora energii elektrycznej | 13 kWh |
| Umieszczenie akumulatora energii elektrycznej | Pod podłogą bagażnika |
| Sposób ładowania akumulatora | W standardzie – za pomocą 1-fazowego przewodu, w opcji – za pomocą 3-fazowego przewodu |
| Czas ładowania akumulatora | Z gniazda 230V – około 2,5 godziny |
| Zasięg na energii elektrycznej | 47-62 kilometry |
UKŁAD JEZDNY
| Zawieszenie przednie | Kolumny McPhersona, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Zawieszenie tylne | Wielowahaczowe, sprężyny śrubowe, amortyzatory gazowo-olejowe |
| Przekładnia kierownicza | Zębatkowa, wspomaganie elektro-mechaniczne |
| Rodzaj opon samochodu testowanego | Zimowe |
| Marka i model opon samochodu testowanego | Goodyear Ultragrip |
| Rozmiar opon przednich | 235/45 R18 98 V |
| Rozmiar opon tylnych | 235/45 R18 98 V |
| Koło zapasowe | Brak |
| Zalecane ciśnienie opon przedniej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie opon tylnej osi przy standardowym obciążeniu | 2,5 bara |
| Zalecane ciśnienie opon przedniej osi przy maksymalnym obciążeniu | 2,7 bara |
| Zalecane ciśnienie opon tylnej osi przy maksymalnym obciążeniu | 3,2 bara |
UKŁAD HAMULCOWY
| Oś przednia | Tarcze wentylowane |
| Oś tylna | Tarcze lite |
UKŁAD KLIMATYZACJI
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R-1234yf |
| Pojemność układu | 450 g |
NADWOZIE
| Rodzaj nadwozia | Samonośne |
| Homologacja | 5-osobowa |
| Długość | 4869 mm |
| Szerokość z lusterkami zewnętrznymi | 2031 mm |
| Szerokość bez lusterek zewnętrznych | 1864 mm |
| Wysokość | 1503 mm |
| Zwis przedni | 905 mm |
| Zwis tylny | 1123 mm |
| Rozstaw osi | 2836 mm |
| Rozstaw kół przednich | 1586 mm |
| Rozstaw kół tylnych | 1574 mm |
| Średnica zawracania | 11,7 m |
| Pojemność bagażnika | 485-1610 l |
| Wysokość wnętrza od siedziska przedniego fotela do dachu | 1038 mm |
| Wysokość wnętrza od siedziska tylnej kanapy do dachu | 980 mm |
| Szerokość wnętrza z przodu | 1507 mm |
| Szerokość wnętrza z tyłu | 1520 mm |
| Masa własna | 1730 kg |
| Ładowność | 595 kg |
| Dopuszczalna masa całkowita | 2250 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem | 1600 kg |
| Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca | 750 kg |
| Dopuszczalne obciążenie dachu | 100 kg |
